Denna webbplats, precis som många andra webbplatser, använder kakor (cookies). Vi använder kakor för att kunna ge dig en bra upplevelse när du besöker vår webbplats. Kakor används även för webbstatistik för att kunna göra förbättringar på webbplatsen. Du kan välja att godkänna att vi använder kakor under ditt besök genom att klicka på “X”

Kontakta oss

Kontakt
www.theacademy.se
info@theacademy.se

035-157070

Adress - The Academy School 
The Academy
Norrbyvägen 32, plan 7
168 69 Bromma 

Adress - fakturering 
The Academy
Lievägen 12
187 32 Täby 

Adress - administration
The Academy
Kristinebergsv 22, plan 2
302 41 HALMSTAD

Vill du bli kontaktad?
Fyll i formuläret så hör vi av oss.






Helena Arnold

Ekonomi/Företagsledning
helena.arnold@theacademy.se


Christina Sivertsson

Utveckling/Kvalitetssäkring/Företagsledning
christina.sivertsson@theacademy.se


Linda Svensson

Utbildningssamordnare/Företagsledning
linda.svensson@theacademy.se


Calle Arnold

Marknadsansvarig/Företagsledning
calle.arnold@theacademy.se


Dennis Svensson

Marknad/Försäljning
dennis.svensson@theacademy.se


Sofia Marshall

Administration/Elev- och kundsupport
sofia.marshall@theacademy.se


Veronika Vestlund

Elev- och kundsuport
veronika.vestlund@theacademy.se